2023-08-23 14:48:55

Projektijuht

Digiposter OÜ
1500 - 4200 €/kuus Bruto
Osaline kaugtöö võimalus

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonnaga liituma ambitsioonikat reklaamimüügi projektijuhti. Sinu peamine tööülesanne on aktiivne uute klientide ning meediaagentuuridega suhtlemine. Igapäevaseks tööks on huvitavate klientide leidmine, kontakti loomine ning kliendi vajadustest lähtuvalt sobiva reklaamilahenduse pakkumine.

Sina mängid olulist rolli meedia planeerimisel ning vajadusel kampaania sisu elluviimisel koostöös disaineriga. Iga projekti juhtimisel on abiks meie meeskond.

Vastutusvaldkonnad:

  • Reklaamikampaaniate planeerimine erinevatele reklaampindadele
  • Enda kliendipagasi haldamine ning uute klientide leidmine
  • Projekti juhtimine algusest lõpuni
  • Püsi- ning uute klientidega suhte hoidmine, aktiivne suhtlus ning uute ideede ning võimaluste väljapakkumine
  • Kliendikohtumiste läbiviimine

Ootused kandidaadile

  • Arusaam turundusest ning Eesti reklaamimaastikust
  • Müügitöö tegemise soov, kasuks tuleb varasem müügitöö kogemus
  • Teadmised erinevatest reklaamtoodetest (välimeedia, print, online, raadio, tv jne)
  • Kohanemisvõime – võimalik juhtida korraga mitut projekti, suhelda erinevast valdkonnast klientidega
  • Hea suhtlemisoskus
  • Soov teenida palju raha

Ettevõte pakub

Miks liituda Digiposter OÜ-ga:

  • Võimalus teenida erakordselt head tulemustasu
  • Kuna oleme noor ettevõte, siis on kliendiportfellis palju vabu kliente
  • Võimalus müüa erakordselt lahedaid reklaamtooteid
  • Mugav uus kontor
  • Koostöö toetava ja dünaamilise meeskonnaga
  • Heade tulemuste näitamise korral pakume paindlikku tööaega ja -kohta

Kui tunned, et võiksid sobida meie meeskonda, siis ootame Sind kandideerima!

Liituge meiega ja ole osa meeskonnast, mis kujundab digitaalse välimeedia tulevikku.

Esitage oma CV ja kaaskiri, kus kirjeldad ennast, enda kogemust või mõtteid, miks Sina sellele ametikohale sobiksid. Ilma kaaskirjata kandideerimisi arvesse ei võeta.