2023-08-23 14:48:55

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
1500 - 2500 €/kuus Bruto

Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda projektijuhti päikeseenergia valdkonda.

Pojektijuhi tööülesanded on:

• projektdokumentatsiooni koostamine, haldamine ja juhtimine
• eelarvestus ja hinnapakkumiste koostamine
• jätkusuutliku koostöö leidmine ja loomine.
• tööde organiseerimine ehitusplatsil
• kvaliteedi järelevalve teostamine ning ilmnenud probleemide ja ebakõlade lahendamine
• graafikutest kinnipidamise tagamine ning tööde tähtaegse täitmise kindlustamine
• tööliste juhendamine ning pidev arendamine, koolitamine ja motiveerimine;
• Hankijatega suhtlemine

Ootused kandidaadile

• eelnev töökogemus projektijuhina
• teadmised päikeseenergiast, elektrienergiast
• vähemalt elektri- ja käidutööde „B“ pädevuse olemasolu või selle omandamist lõppjärgus;
• hea pingetaluvus;
• täpsus ja põhjalikkus;
• hea suhtlemisoskus;
• meeskonnatöö oskus;
• päikeseenergia planeerimise ja projekteerimise tundmine, eelarvestamise oskus, praktiline oskus vastavate töövahendite, sh. tarkvara kasutamine.
• B-kategooria juhiluba
• eesti, vene, inglise keele valdamine heal tasemel, kasuks tuleb soome keele oskus;
• valmidus komandeeringuteks

vaheldusrikast, stabiilset töökohta, kasvada ning arenede ühtse meeskonnana, konkurentsivõimelist töötasu, koolitusvõimalusi