Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719439

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Projekt dokumentatsiooniga tutvumine

  • Tööde juhtimine ja organiseerimine ehitusobjektil

  • Tööde kvaliteedi ja tööohutuse regulaarne kontroll

  • Ehitusgraafiku ning -eelarve jälgimine ja kulude optimeerimine

  • Torumaterjalide tundmine ja organiseerimine objektile

  • Rasketehnika tundmine ja tellimine objektile

  • Suhtlemine tellija, järelvalve ja/või teiste ametiasutustega

  • Jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine

  • Hea pingetaluvus, oskus toime tulla muutuvate olukordadega, tasakaalukus, korrektsus

  • Töö kogemus välistrasside ehitusel 2 aastat

  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus

  • Hea organiseerimisvõime ja pingetaluvus

  • Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus

  • Hea arvuti kasutamise oskus (Autocad, Word, Excel, jms)

  • Väga hea eesti keel

  • Vene keele oskus suhtlustasandil

  • B-kategooria juhiluba

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd

  • Vajalikke töövahendeid

  • Ametiautot

  • Motiveerivat konkurentsivõimelist töötasu

Tööpakkumise number
#719439