Projektijuht
Tööpakkumise number #833808

A-Kaabel OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

A-Kaabel OÜ otsib oma meeskonda projektijuhti, kelle tööülesandeks on kaabeldustööde ja sidetrasside ehitamisega seotud projektide juhtimine.

Seal hulgas:

  • Projekti eesmärkide õigeaegse ja kvaliteetse tulemuse tagamine;
  • Meeskonna töö korraldamine;
  • Suhtlemine tellijate, tarnijate, tehnikute ja alltöövõtjatega;
  • Projektide materjalidega varustamise korraldamine;
  • Projektidega seotud dokumentatsioon.

Ootused kandidaadile

  • Varasem töökogemus projektijuhina;
  • B-kategooria juhiload;
  • Sidetrasside ehitamise kogemus;
  • Hea eesti  keele oskus;
  • Kasuks tuleb vene keele oskus;
  • Hea suhtlemis- ja väljendusoksus;
  • Iseseisvus ja algatusvõime;
  • Hea meeskonnatöö oskus ja eestvedamise oskus;

  • Kasuks tuleb:
  • Fiiberoptilise kaabli paigaldamise ja võrgu ehituse kogemus;
  • Erialane haridus (Telekommunikatsioon, Automaatia, Tugevvool)
  • Kaablitrasside ehitamise kogemus.

Ettevõte pakub

  • Töö tulemusega seotud palgasüsteemi;
  • Ametiauto või auto kompensatsioon;
  • Koolitusi;
  • Eneseteostuse võimalust;
  • Sporditoetust;

Tööpakkumise number
#833808

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
KVJ PROJEKTIJUHT KLIMATEK OÜ
KVJ PROJEKTIJUHT KLIMATEK OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
PROJEKTIJUHT Smartecon OÜ
PROJEKTIJUHT Smartecon OÜ • Tallinn
Tallinn
Veebipõhine värbamine PROJEKTIJUHT MDSC SYSTEMS OÜ
Veebipõhine värbamine
PROJEKTIJUHT MDSC SYSTEMS OÜ • Tallinn
Tallinn
TEHNOSÜSTEEMIDE PROJEKTIJUHT Tallinna Linnavaraamet
1 päev jäänud
TEHNOSÜSTEEMIDE PROJEKTIJUHT Tallinna Linnavaraamet • Tallinn
Tallinn
VIP 1
nädal tagasi
PROJEKTIJUHT UNICO EESTI OÜ
1
PROJEKTIJUHT UNICO EESTI OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki