Värsked tööpakkumised

Projektijuht (suunitlusega elektriajamitega aknakatetele)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 279627

Tööpakkumise number

279627

Töö kirjeldus

Projektijuhi töö eesmärgiks on elektriajamitega aknakatete aktiivne müük, kliendisuhte loomine ja arendamine. Projektijuht peab läbirääkimisi ja nõustab kliente,
koostab hinnakalkulatsioone ja pakkumisi, sõlmib lepinguid ning haldab projekte.

Nõudmised kandidaadile

Sobiv kandidaat on tehnilise eri- või kõrgharidusega (soovitavalt elektrotehnika valdkonnas), Kasuks tuleb eelnev müügikogemus. Tal on hea tehniline taiplikkus
ja läbirääkimisoskus, ta on julge ning hea meeskonnatöötaja. Tööks on vajalik eesti ja inglise keele oskus, kasuks tuleb soome keele oskus, soovitavalt CAD
keskonna tundmine. Töökoht asub Tallinnas ning ta saab kasutada tööülesannete täitmiseks isiklikku sõiduautot.

Pakume vastutusrikast ja huvitavat tööd pidevalt arenevas ettevõttes, toetavat meeskonda, arenguvõimalust.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. juuli 2012
Kuulutus sisestati:
11. juuli 2012

AS Sunorek on 1993. aastal tegevust alustanud pidevalt arenev ettevõte. Tänaseks oleme kasvanud Põhjamaade suurimaks aknakatete tootjaks. Tank
kaubamärgi all müüme ja toodame garderoobisüsteeme ning liuguksi, Nordsellersi kaubamärgi all siseuksi ja seinapaneele ming Felistra kaubamärgi all
vaheseinu. Oleme Eesti suurim liuguste ja garderoobisüsteemide tootja ning müüja. ASi Sunorek käive 2011. aastal oli 10,1 miljonit € ning ettevõttes töötab ligi
200 inimest.