Projektijuht - (reklaamtoodete müük)
Tööpakkumise number #729577

2
PromoStar OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

  • kliendi vajaduste selgitamine ja sobiva toote leidmine meie hankijabaasist

  • pakkumiste koostamine ja esitamine kliendile

  • suhtlus kliendiga ja tellimuste vormistamine

  • toodete tellimine ja tarne jälgimine

  • transpordi korraldamine kliendini

  • tagasiside kogumine klientidelt

  • valmistoodangu pildistamine

Ootused kandidaadile

  • inglise ja eesti keele oskus

  • kasuks tuleb Soome keele oskus

  • kasuks tuleb reklaamtoodete tundmine ja projektijuhtimise kogemus

  • võimet iseseisvalt ja eesmärgipõhiselt tegutseda

  • hea orienteerumine

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu

  • tulemuspreemiat müügilt millel ülempiiri ei ole

  • kaasaegset ja pidevalt arenevat töökeskkonda

  • tootetutvustused, messid, koolitused

Tööpakkumise number
#729577