Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175398

Tööpakkumise number

175398

Töö kirjeldus

Pakume tööd jooksvate probleemide oskuslikuks lahendamiseks aktiivsele, positiivse ellusuhtumisega inimesele Lõuna -Prantsusmaal.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame väga head Prantsuse keele oskust, nii kõnes kui kirjas, head suhtlemisoskus, head arvuti kasutamisoskus, iseseisvus, kohusetundlikkus japrojektijuhtimise kogemust. Kasuks tulevad juriidilised ja metsandusalased teadmised ning B-katekooria juhiloa olemasolu.

Pakume ettevõttes kehtivaid soodustusi, häid töötingimusi, head kogemust organiseerimisvaldkonnas, konkurentsivõimelist töötasu ja mitmekülgsete kogemuste omandamist rahvusvahelise äri valdkonnas.

Asukoht:
Prantsusmaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
18. märts 2009
Brutopalk:
Alates 12500 kuni 18900 EEK kuus