Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #431353

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektri ja nõrkvoolusüsteemide projektijuhtimine
Objektidel töö korrastamine
Klientide abistamine seadmete paigaldamise käigus tekkinud küsimustes,toodete tehniline nõustamine
Oled sobilik kandidaat, kui omad tehnilist taipu ja huvi elektri ja nõrkvoolu vastu, oled kliendisõbralik ja ladus suhtleja, kiire õppimisvõimega ja valmis meeskonnatööks.

Ootused kandidaadile

Tehniline kõrgharidus
Hea analüüsi-ja otsustusvõime
Pingetaluvus
Täpsus ja kohusetundlikkus tööülesannete täitmisel
Ausus,korrektsus,kiire õppimisvõime,valmisolek meeskonnatööks
Juhilubade olemasolu

Ettevõte pakub

Huvitavat ja loomingulist tööd
Konkurentsivõimelist palka
Ametiauto

Tööpakkumise number
#431353

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
25. juuli 2016
Kuulutus sisestati:
12. juuli 2016

CVKeskus.ee klient

10053247

Vaata rohkem