Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 420027

Tööpakkumise number

420027

Töö kirjeldus

Pakume tööd projektijuhile, kelle ülesanneteks on ehitustööde planeerimine ja juhtimine ehitusobjektidel, ehitustööde dokumenteerimine, teostatud tööde kvaliteedi kontrollimine, tööohutuse tagamine, suhtlemine tellija ja omanikujärelevalvega.

Nõudmised kandidaadile

- ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine
- hea meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus
- korrektsus, täpsus, kohusetundlikkus ja lojaalsus
- hea arvuti ning erialaste programmide kasutamisoskus
iseseisev ja algatusvõimeline
- oskus lugeda jooniseid
- varasem töökogemus ehitustöid teostavas firmas objekti -või projektijuhina
- eesti keele oskust nii kõnes kui kirjas
- vene keele oskuks suhtlustasandil
- B-kategooria juhiluba

Pakume arendavat ja vastutusrikast tööd sõbralikus ja noores kollektiivis, konkurentsivõimelist palka ning soodsaid võimalusi enesetäiendamiseks

Asukoht:
Pärnumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. mai 2016
Kuulutus sisestati:
22. aprill 2016