Töö kirjeldus

Otsime oma meeskonda ehitusalase kõrgharidusega Projekti-Objektijuhti. Projekti-Objektijuhi tööülesanneteks: eratellijate (korterelamud jne.), riigihangetel (osalemine) ning fassaaditöödel (Kredex) ehitustegevuse organiseerimine algusest kuni dokumentatsiooni üle andmiseni, objektil ehitustööde ja alltöövõtjate organiseermine; materjalide ja alltöövõttude hinnaküsimised, ehitustööde teostamise ajagraafiku plaani koostamine; suhtlemine tellija ja järelvalvega; ehitustegevuse nõuetekohane dokumenteerimine; tööde kvaliteedi vastavuse tagamine ehitusnormidele, projektdokumentatsioonile ja ettevõtte kvaliteedisüsteemile.

Ootused kandidaadile

- ehitusalane kõrgharidus;
- eelnev töökogemus Objektjuhina vähemalt 3 a.;
- eelnev töökogemus Projektijuhina vähemalt 2 a.;
- hea meeskonnatöö- ja läbirääkimisoskus
- korrektsus, kohusetundlikus ja lojaalsus
- väga hea organiseerimisvõime
- hea arvuti kasutusoskus (Autocad, MS Project, Excel, Word)

Vaheldusrikast, huvitavat ning meeldivat tööd arenevas ehitus- ja kinnisvara firmas. Saab ennast proovile panna väga erinevate raskusastmetega objektidel. Lisaks võimalik saada tulemuspalka objektipõhiselt.

Lisainfo

Võtame ühendust vaid nende kandidaatidega, kes vastavad tööpakkumises väljatoodud nõuetele

Soovin kandideerida Ole esimese 10 kandideerija seas!
Tööpakkumise number
#672612

Asukoht:
Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. november 2020
Kuulutus sisestati:
17. oktoober 2020
Projektijuht-Objektijuht Projektijuht-Objektijuht

VILLAARE OÜ

OÜ Villaare alustas oma tegevust aastal 2005. Firma meeskond koosneb kogemustega spetsialistidest. Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kvaliteetseid lahendusi ehitus, peatöövõtu, projektijuhtimise, kinnisvara, ja projekteerimise valdkonnas. Tänu suhteliselt laiale tegevusvaldkonnale oleme suutnud hoida firma majandustegevust stabiilsena. Ehitusvaldkonnas järjest rohkem püüame saavutada peatöövõtja staatus ning sellega kindlustada stabiilne positsioon ehitusturul. Samas aktiivselt tegelema ka oma kinnisvaraarendusetega. Seoses ehitushangete mahu suurenemisega soovime oma meeskonda head projekti-objektijuhti.

Vaata rohkem

Projektijuht-Objektijuht