PROJEKTIJUHT (kinnisvarahanked)

RIIGI KINNISVARA AS

Tööpakkumise number

628817

Riigi Kinnisvara AS PROJEKTIJUHT (kinnisvarahanked)

Töö kirjeldus

Kelle põhilisteks tööülesanneteks on:

  • Vajalike teenuste, tööde, asjade hankimine kinnisvarateenuste tagamiseks, sealhulgas:
  • hangete jaoks vajalike lähteandmete koondamine
  • hangete läbiviimine
  • hankekomisjoni töös osalemine
  • lepingute sõlmimise korraldamine
  • sõlmitud lepingute üleandmine töö tellinud
osakonna töötajale;
  • hangete tagatiste ja garantiide haldamine
  • lepingumuudatuste sõlmimise korraldamine
  • õigusosakonna toetamine hangete vaidlustuste
korral
  • Igapäevane suhtlus kinnisvarahalduritega ning
valdkondade eest vastutavate töötajatega
  • Teostatud hangete raames hea hankepraktika juhiste
koostamine ja säilitamine.

Nõudmised kandidaadile

Edukal kandidaadil on:

  • kõrgharidus (riigiteadused/õigus, kinnisvara, filoloogia,
finants)
  • kontoritarkvara tavakasutaja oskused
  • oskus töötada iseseisvalt ja koos meeskonnaga
  • hea organiseerimisvõime
  • hea suuline ja kirjalik eneseväljendus

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

  • motiveerivat ja väljakutseid pakkuvat tööd arenevas
ettevõttes
  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • kaasaegseid töötingimusi meeldivas töökeskkonnas
  • võimalusi erialasteks täiendkoolitusteks

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa, võimalus aeg-ajalt töötada kodukontorist
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
20. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
22. november 2019
Soovin kandideerida

Riigi Kinnisvara AS on loodud Eesti riigi kinnisvara tõhusaks haldamiseks. Meie omanik on Eesti riik ja klientideks peamiselt riigiasutused, kellele pakume terviklikku kinnisvarateenust. Meie meeskonnas töötab ligi 240 inimest üle Eesti, esindused asuvad Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Jõhvis. Riigi kinnisvaravaldkonna kompetentsikeskusena ootame oma meeskonnaga liituma oma ala tippspetsialiste aga ka neid, kes selleks saada soovivad.

Avan ettevõtte profiili