2023-08-23 14:48:55

Projektijuht/ IT analüütik

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime  FONTAKTI tiimi kohusetundlikku ja hea planeerimisoskusega inimest, kelle peamiseks tööülesandeks on aidata ettevõtte klientidel kasutusele võtta CRM lahendus.

Ootame Sind kandideerima kui oled tehnilise taibuga, omad varasemat projektijuhtimise kogemust ning räägid puhtalt eesti ja inglise keelt.

Ootused kandidaadile

Sobid selleks tööks, kui oskad:

- kuulata klienti ja kaardistada tema vajadusi

- dokumenteerida ja kirjeldada kliendi vajadusi

- planeerida aega kõrgemal tasemel

- jagada ülesandeid meeskonnas ja nõuda nende täitmist

- tegutseda sihipäraselt ja jõuda tulemusteni

Tööülesanded:- Fontakt CRM projektide elluviimine peale edukat müügiprotsessi, luues dokumentatsioon vajadustest, jagades ülesandeid tehnilisele tiimile ja järgides etteantud tähtaegu.

Pakume:

-väljaõpet

- arenguvõimalust rahvusvahelises kasvavas ettevõttes

-põhipalka ja boonuseid

- töövahendeid

-tööd peamiselt kodukontorist ning meie Tallinna kontoris