Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #637713

Projektijuht Inglismaa turule

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sulle usaldame:

  • ehitusprojektide tõrgeteta juhtimise Inglismaal
  • eelarvete ja ajagraafikute koostamise, monitoorimise ja analüüsimise
  • aktiivse suhtlemise tarnijate ja alltöövõtjatega
  • logistika korraldamise koostöös partneritega
  • heade kliendisuhete loomise ja hoidmise
  • arendusprojektides ja töörühmades osalemise
  • projektijuhtimise kvaliteedi ja järelevalve teostamise

Nõudmised kandidaadile

Sinult eeldame:

  • ehitusalast kõrgharidust
  • vähemalt 3 aastast töökogemust rahvusvaheliste ehitusprojektide juhtimisel
  • väga head ehitusprojektide lugemise ja kasutamise oskust
  • valmisolekut töötada osaliselt välisriigis
  • inglise ja eesti keele oskust kõrgtasemel
  • erialase arvutiprogrammide kasutamise oskust
  • väga head analüüsivõimet, tehnilist taiplikkust ja süsteemsust
  • head suhtlemisoskust, organiseerimisvõimet ja kohusetundlikkust
  • soovituslikult eelnevat kokkupuudet Suurbritannia ehitusvaldkonnaga

Ettevõte pakub

Sulle pakume:

  • stabiilset ja väljakutseid pakkuvat tööd edukas ettevõttes
  • heade töötulemuste eest motiveerivat töö- ja tulemustasusid
  • kaasaegset ja tervislikku töökeskkonda
  • erialaseid täiendkoolitusi ja sporditoetust
  • professionaalset, sõbralikku ja toetavat meeskonda
  • ühisüritusi nii meeskonnaga kui perega

Tööpakkumise number
#637713

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. veebruar 2020
Kuulutus sisestati:
29. jaanuar 2020

OÜ Harmet on kohalikul kapitalil põhinev Eesti üks suuremaid moodulmajade ja ehitussoojakute tootmise ning paigaldamisega tegelevaid ettevõtteid. Ettevõtte toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviamaadesse. Meie tehased asuvad Kumnas, Pärnus ja Tutermaal, kokku töötab ettevõttes ca 450 inimest.
Ootame meeskonnaga liituma oma eriala parimaid esindajaid.

Vaata rohkem