Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #246077

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

*Eelarvete ja hinnapakkumiste koostamine vastavalt projekt-dokumentatsioonile
*Tehniliste alternatiivide ja riskide hindamine hinnapakkumise protsessis koostöös teiste osakondadega
*Suhtlemine ja info vahetus tellijate ja allhankijate vahel
*Tähtaegne ja nõuetekohane pakkumiste koostamine
*Pakkumiste realiseerimisel ka antud projektide juhtimine

Ootused kandidaadile

*Omad kõrgharidust või ehitusalast haridust
*Omad varasemat töökogemust ehitus valdkonnas vähemalt 2 aastat
*Oled lojaalne, kohusetundlik ja positiivne
*Sul on huvi ja tahe arendada ennast ja ettevõtet
*Oled koostöövalmis ja täpne
*Suhtled eesti ja soome keeles

Ettevõte pakub

*Motiveerivat palka
*Ametiautot
*Töö telefoni
*Erialaseid koolitusi
*Professionaalseid ja rõõmsameelseid kolleege

Lisainfo

Kasuks tuleb:
*AutoCad-i kasutamis oskus
*Inglise ja vene keel
*Algatus võime
*Kogemus fassaadise ja klaasfassaadide valdkonnas

Tööpakkumise number
#246077

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
8. jaanuar 2012
Kuulutus sisestati:
8. detsember 2011

Metek Alumiinium OÜ on klaas-alumiinium fassaade ja lahendusi pakkuv ettevõte. Koostöös Metek OÜ-ga oleme üks juhtivamaid fassaaditööde
ettevõtteid Eestis ja Soomes.

Vaata rohkem