Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #390643

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Suhtlemine metalli töölistega, igapäevaste olmeprobleemide lahendamine.
Suhtlemine klientidega, kliendi vajaduste väljaselgitamine ja nende rahuldamine. Uute klientide leidmine ja sissetöötamine

Ootused kandidaadile

Vähemalt keskharidus.
Väga hea Vene keele oskus.
Isikliku sõiduauto kasutamise võimalus.
Väga hea suhtlemisoskus.
Võimet loominguliselt probleemidele lahendusi leida.

Ettevõte pakub

Toetavat meeskonda.
Motiveeriv töötasu + Kütusekompensatsioon.
Huvitav ja väljakutseid pakkuv töö.
Rohkelt huvitavaid koolitusi.

Tööpakkumise number
#390643