Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 175286

Tööpakkumise number

175286

Töö kirjeldus

- toodete aktiivse müügitöö korraldamine
- müügi organiseerimine, sh. hinnapakkumiste koostamine, klientide konsulteerimine, müügitellimuste täpsustamine, mõõdistamine objektil, tehnilise dokumentatsiooni esitamine tootmisele ning hilisem paigalduse koordineerimiine kuni "võtmed kätte"
- müügihindade kujundamine, müügilepingute ettevalmistamine, sõlmimine ja haldamine
- ostjate sihtgrupi väljaselgitamine ja klientidest andmebaasi koostamine, ülevaate omamine turusituatsioonist antud tootegrupi osas
- võlglaste arvu minimeerimine
- osalus tootearenduses

Nõudmised kandidaadile

- tehniline või ehituslik eriharidus
- iseseisev tööstiil st. väga hea ajaplaneerimise oskus ja iseseisvus eesmärkide püstitamisel ja täitmisel (sh. iseenda ja paigaldajate päeva planeerimisel)
- suhtlemisoskus
- tulemustele suunatus
- soovitavalt eelnev töökogemus müügitöö korraldamisel
- projektdokumentatsiooni lugemise oskus
- head arvutiga töötamise kogemust kontoritöö tasemel ja korrektsust dokumentide ja failisüsteemi hoidmisel
- eesti, vene ja inglise või soome keele oskus
- kasuks tuleb: täpsus, korrektsus, kohusetundlikkus, tehniline loovus, CAD programmide kasutamine algaja tasemel

Ettevõte pakub

- meeldivat töökeskkonda uues kontoris Sauel
- tulemustest sõltuvat töötasu
- arenevat meeskonda
- kaasaegseid töövahendeid
- vajadusel ametiauto
- kaasaegsed sidevahendid
- arenguvõimalust müügijuhi või juhataja kohani välja

Lisainfo

Töö juhataja alluvuses, alluvad saavad olema paigaldajad

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
15. aprill 2009
Kuulutus sisestati:
16. märts 2009
Brutopalk:
Alates 5000 kuni 40000 EEK kuus
Lisainfo palga kohta:
Töötasu on mehe vääriline, sõltub tulemusest

OÜ Hansadoor on 10 aastat Sauel tegutsenud ettevõte.
Meie peamiseks tegevusalaks on garaaži-, tööstususte ja aiaväravate tootmine ning paigaldamine koos automaatikaga ning tõkkepuudega. Uueks suunaks on läbipääsusüsteemid. Klientideks on nii eraisikud, kui suurettevõtted Eestis ja Skandinaavias. Tooted on sertifitseeritud vastavalt kehtivatele normidele ning omavad turul väga head mainet. Ühtlasi pakume toodetele paigaldust ja hooldust.
Osaleme messil Eesti Ehitab 1-4. aprill 2009 boksis C-21.