Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #375243

Projektijuht

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Võtame tööle projektijuhi, kelle peamisteks tööülesanneteks on:
*Projektdokumentatsiooni haldamine (sh lepingute koostamine, kliendi vajaduste väljaselgitamine, läbirääkimiste pidamine, pakkumuste võtmine ja koostamine jne) ning kooskõlastamine vajalike osapooltega
*Projektimeeskonna juhtimine, inspireerimine ja oskus jõuda tulemuseni erinevate spetsialistide ning koostööpartneritega, ehk korraldada kõikide osapoolte vahelist koostööd
*Projektide hangete korraldamine ja pakkumiste analüüs

Ootused kandidaadile

*Kõrgharidus
*Varasem projektijuhtimise kogemus
*Ajaplaneerimise oskus
*Ehitusjoonistes orienteerumine (sh AutoCad’i joonised)
*Algatus ja initsiatiivikus töökohustuste täitmisel
*Meeskonnatöösse sobiv ja kohusetundlik

*Tulemustele orienteeritud motivatsioonisüsteemi (sh palgasüsteem)
*Võimalust eneseteostuseks arengut soosivas keskkonnas
*Avatud meeskonnavaimu
*Väärikaid töötingimusi
*Enesetäienduse võimalusi

Tööpakkumise number
#375243

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
1. mai 2015
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2015

Arhitektuuribüroo Korrus Osaühing on asutatud 2005 aastal. Meie tegevusvaldkondadeks on arhitektuurne ja ehituslik projekteerimine, üld- ja detailplaneeringute koostamine, sisekujundus, ehitusalased konsultatsioonid, ehitusprojektide juhtimine peaprojekteerijana ning ehitus- ja autorijärelevalve. Tehnosüsteemide projekteerimiseks ja spetsiifilisemate ülesannete lahendamiseks kaasame oma meeskonda insenere ja konstruktoreid, kellega meil on välja kujunenud usaldusväärne koostöökogemus.

Vaata rohkem