Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #304574

Projektijuht / ehitusjuht

Firma nimi peidetud
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd ehitusprojektide juhtimisel uusehitustel, renoveeritavatel ja rekonstrueeritavatel objektidel, kus ehitusjuhil tuleb tagada tööde kvaliteet ja tähtaegne valmimine, valida alltöövõtjad ja korraldada nende koostööd, suhelda tellija ja omanikujärelevalve esindajatega.

Nõudmised kandidaadile

Kutsume oma kollektiivi hea organiseerimisvõime ja kõrge pingetaluvusega ehitusalase kõrgharidusega või seda omandavaid ehitusjuhte, kes on valmis meekonnatööks, on kohusetundlikud ja lojaalsed. Kasuks tuleb varasem ehitustööde juhtimise kogemus.

Pakume arendavat ja vastutusrikast tööd noores sõbralikus kollektiivis, konkurentsivõimelist palka ning soodsaid võimalusi enesetäiendamiseks ja puhkamiseks.

Tööpakkumise number
#304574

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. mai 2013
Kuulutus sisestati:
14. aprill 2013

Riito Ehituse Aktsiaselts tegutseb ehituse ja kinnivaraarenduse valdkonnas neljandat aastat. Oleme ehitustöödel peatöövõtjaks ja projektijuhiks, ehitame ka oma jõududega. Firma 2012 aasta käive oli ligi 13 miljonit eurot, aktsiakapital on 255 tuhat eurot. Ettevõttes töötab üle 100 inimese. Pakume oma teenuseid kinnisvaraarendajatele ja erainvestoritele, täidame riigi ja kohalike omavalitsuste tellimusi, valmistume teostama oma kinnisvaraprojekte. Ettevõte kuulub Luksemburgi äriühingule Baltic Construction Group.

Vaata rohkem