Värsked tööpakkumised

Projektijuht (ehitusinsener)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 457338

Tööpakkumise number

457338

Töö kirjeldus

Projektijuhi põhitööks on konstruktorite ja arhitektide töö korraldamine ja juhtimine. Põhitööst ülejäänud ajal projekteerimine. Projektijuhi ülesanne kõigele eelnevale lisaks on meeskonna arendamine ning mis põhiline - isiklikuks eeskujuks olemine. Meie ettevõtte järgmise kolme aasta eesmärk on jõuda mõnele välisturule arvestatava mahuga, sellega oleme juba algust teinud. Seetõttu võiks projektijuht arvestada tuleviku perspektiivis ka välisturgude heaks töötamisega.

Nõudmised kandidaadile

- Diplomeeritud ehitusinseneri kutse omandatud või omandamisel
- Otsustus- ja vastutusvõimega
- Hea suhtleja
- Valmis meeskonnatööks
- Varasem projekteerimise juhtimise kogemus vähemalt 5 aastat
- Omab varasemat kogemust joonestusprogrammide kasutamises projekteerijana (Vähemalt Archicad või Revit)
- Teab väga hästi erialaseid norme ja standardeid

Kasuks tuleb:
Võõrkeelte oskus ( vene ja inglise keel)

Ettevõte pakub

- Head põhipalka;
- Lisatasusid vastavalt meeskonna tulemustele;
- Professionaalset ja sõbralikku projekteerimismeeskonda;
- Paindlikku töögraafikut;
- Tööauto kasutamise võimalust;
- Töötelefoni kasutamise võimalust;
- Täienduskoolitusi vastavalt vajadusele ja eesmärkidele.

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
25. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2017
Brutopalk:
Alates 1600 EUR kuus

Inseneribüroo Urmas Nugin OÜ on 2000. aastal loodud projektbüroo. Meie juures töötab 12 professionaalset projekteerijat. Tegeleme mitmetes valdkondades: planeeringud, maastikukujundus, hoonete arhitektuur ja konstruktsioonid, vesiehitised ja maaparandus. Pakume tellijatele projekteerimise terviklahendusi. Aitame tellijat lähteülesande püstitamisel, uuringutel, projekteerimisel, ehitusel ja hiljemgi.
Seni oleme tegutsenud Eesti turul, üksikud tööd on läinud ka Eestist välja. Töötame selle nimel, et laieneda välisturgudele.