Projektijuht
Tööpakkumise number #799899

1

Töö kirjeldus

  • Suudad iseseisvalt toimetada, oma aega ja tegevusi planeerida.

  • Tunned ehitusvaldkonda ja suudad leida lahenduse igale tekkinud olukorrale.

  • Tuled toime ka kõige nõudlikuma kliendiga näidates oma professionaalset taset.

  • Tööde teostamine vastavalt lepingu tingimustele ja kehtivatele normidele

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalast töökogemust projektijuhina (min ehitusjuht tase 6)

  • Omad projektijuhtimise kogemust ehitusvaldkonnas.

  • Hindad kõrgelt suhtluskvaliteeti klientide ning kolleegidega.

  • Oled hea pingetaluvusega

  • Oled hea organiseerimisvõimega ning süsteemne oma töös

Ettevõte pakub

  • Pakume Sinule kaasaegseid töötingimusi,

  • Tulemusel suunatud motiveerivat töötasu

  • Ühisüritused

  • Enesetäiendamise- ja koolitusvõimalusi

  • Sõbralikku ning toetavat meeskonda

Tööpakkumise number
#799899

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

3 näd. tagasi
PROJEKTI- /OBJEKTIJUHT Bildex Grupp OÜ
PROJEKTI- /OBJEKTIJUHT Bildex Grupp OÜ • Tallinn
Tallinn
nädal tagasi
EHITUSE PROJEKTIJUHT Novira Capital OÜ
EHITUSE PROJEKTIJUHT Novira Capital OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1
2 näd. tagasi
OBJEKTIJUHT/PROJEKTIJUHT Sulane Ehitab OÜ
1
OBJEKTIJUHT/PROJEKTIJUHT Sulane Ehitab OÜ • Eesti
Eesti
3 p. tagasi
EHITUSJUHT RESTATE PROPERTY DEVELOPERS OÜ
3 p. tagasi
EHITUSJUHT RESTATE PROPERTY DEVELOPERS OÜ • Tallinn
Tallinn
4 näd. tagasi
Osaline kaugtöö võimalus PROJEKTIJUHTIMISE OSAKONNA JUHATAJA JA PROJEKTIJUHT Novarc Group AS
1 päev jäänud
PROJEKTIJUHTIMISE OSAKONNA JUHATAJA JA PROJEKTIJUHT Novarc Group AS • Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus
Tallinn
Vaatan kõiki