https://www.cvkeskus.ee/368282

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektijuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 368282

Tööpakkumise number

368282

Töö kirjeldus

Ehitusobjekti projektijuhtimine. Projektdokumentatsiooni analüüs, probleemide määratlemine, eelarve analüüs, rahavoogude planeerimine-prognoosimine, ehitusobjekti alustamisega seotud dokumentatsioon: teatised, vajalike tööohutusplaanide, kvaliteediplaanide koostamine. Ehitusobjekti üldjuhtimine, hinnapakkumiste küsimine, analüüs. Alltöövõtulepingute ettevalmistamine, aruandlus juhtkonnale, tellija ja alltöövõtjate koosolekute juhtimine, protokollimine. Puuduvate konstruktsiooni sõlmede lahendamine ja kooskõlastamine projekteerijaga. Vajaliku tehnika ressursi õigeaegne broneerimine, tellimine, materjali tarnete ettevalmistamine, planeerimine, vajalike lepingute ettevalmistamine, alltöövõtjate poolt teostatavate tööde kvaliteedi kontroll, alltöövõtjate teostatud tööde aktide kontrollimine, kinnitamine, kogu ehituse teostusdokumentatsiooni pidev komplekteerimine. Suhtlemine omanikujärelvalvega, viimase poolt esitatud ettekirjutuste kohene menetlemine, suhtlemine tellijaga, projekteerijaga, ehitusobjekti ohutuse tagamine, sealhulgas valve organiseerimine. Ehitusobjekti valmimisel tellijaga lõppakti koostamine, ülevaatuse ja üleandmise organiseerimine, koolituste ja instruktaažide teostamine, telljaga koos kasutusloa taotlemine. Ehitusobjekti lõplikul valmimisel ja lõpparvelduste järgselt, täieliku objekti finantsanalüüsi koostamine ja kaitsmine juhtkonna ees.


Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane haridus (soovitatavalt ehitusinsener või diplomeeritud ehitusinsener V tasemele vastav haridustase), Minimaalselt kas rakenduslik kõrgharidus või erialane kutseharidus; vanuses 25 - 40 aastat (eelistatult); Otsene projektijuhi kogemus minimaalselt 3 aastat. Samuti on sobilikud isikud, kes on olnud ehituses minimaalselt 5 aastat mõnel muul vastutaval ametikohal (divisjoni juht, struktuuriüksuse juht vms); Ehitusalased teadmised, tehniliste arvutiprogrammide kasutamisoskus, tehniliste jooniste lugemisoskus, algteadmised projekteerimisest, AutoCAD programmi ja Microsoft Project programmi valdamine, excel tabelarvutused, word tekstitöötlus, outlooki põhine emailindus. Inimeste juhtimise oskus, hea väljendusoskus ning organiseerimisvõime, enesekindlus, veenmisoskus, algteadmised juriidikas; Iseseisvus, stabiilsus, otsustus- ja kehtestamisvõimelisus, taiplikus, hea pingetaluvus. eesti keel (hea), vene keel (keskm), inglise keel (keskm).


Ettevõte pakub

Motiveerivat töötasu, täistööaega töölepingu alusel, ametiautot või auto kompensatsiooni, töökohta kontoris/objektil, sülearvuti ja ettevõtte telefoninumbri kasutamist.


Lisainfo

Projektijuht allub ehitusdirektorile, tema äraolekul ettevõtte juhtkonnale. Katseaeg 4 kuud.


Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
28. veebruar 2015
Kuulutus sisestati:
28. jaanuar 2015
Brutopalk:
kuni 2000 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD

Megaron-E AS on 1992 aastal asutatud erakapitalil põhinev ehitusfirma. Megaron-E AS omab ehitamise, ehitusjuhtimise, omanikujärelvalve kui ka elektritööde tegevuslubasid. 2002 aasta märtsi kuust alates on meie kvaliteedijuhtimise süsteem sertifitseeritud vastavalt standartile ISO 9001, millele 2011 aasta märtsis lisandus ISO 14001. Megaron-E AS-i peamiseks tegevusalaks on aastate jooksul kujunenud tööstusliku kasutuseesmärgiga hoonete ehitus. Siiski on Megaron-E AS’l ette näidata ka muljetavaldav kogemuste pagas nii büroohoonete, eluhoonete, ühiskondlike hoonete ehitamises kui ka hoonete renoveerimise ja rekonstrueerimise valdkonnas.