Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #316887

Projektijuht- assistent

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Töökoht koosneb 2 osast:
1) 2012.a sügisel alanud Euroopa Sotsiaalfondi projekti tegevuste koordineerimine: tegevuste elluviimine vastavalt projektiplaanile, tegevuste jälgimine ning nendest nõuetekohane raporteerimine kuni 31.12.2013.a. (0,75 kohta)

Projektis on 3 peamist tegevussuunda:
o 10 kohaliku omavalitsuse sotsiaalteenuse osutajat rakendavad EQUASS kvaliteedijuhtimise süsteemi
o Sotsiaalministeeriumi ning selle all-asutuste esindajatele kvaliteedialase koolitusprogrammi läbiviimine (hetkel lõppenud)
o sotsiaalvaldkonna kvaliteedialase valdkonna analüüsi läbiviimine eksperdi poolt ning ettepanekute tegemine Sotsiaalministeeriumile (vajadusel eksperdi toetamine)

2) EQUASS Kohaliku Esinduse tegevuste toetamine/ assisteerimine (0,25 kohta)

Projektijuhi ülesanded

1) projekti juhtimise osas:

  • projekti tegevuste elluviimine vastavalt projektiplaanile, sh koosolekute, seiminaride, koolituste koordineerimine
  • KOV sotsiaalteenuse osutajate haldamine ning EQUASSi rakendamise protsessis toetamine
  • projekti tegevuste läbiviimisel koostöö tegemine EQUASS kohaliku esindusega, Sotsiaalministeeriumiga, Rahandusministeeriumiga, projekti analüütikuga, Eesti Kvaliteediühinguga ning muude erinevate huvigruppidega
  • projekti finantside kasutamise jälgimine ja aruandlus vastavalt ESF nõuetele
  • projekti tegevustes ESF teavitusnõuete järgmine

2) EQUASS kohaliku esinduse tegevuse toetamine ning assisteerimine tegevuste elluviimisel
  • koolituste, seminaride jm ürituste korraldamine koos kohaliku esinduse juhiga (sh planeerimine, ettevalmistamine, läbiviimine ning hiljem analüüsimine)
  • tegevuste elluviimisel kohaliku esinduse juhi toetamine (sh EQUASS kodulehe haldus, tegevuste dokumenteerimine, lepingute sõlmimine ja täitmise jälgimine, aruandlus, tõlketööd (inglise-eesti))

Ootused kandidaadile

  • kõrgharidust
  • kasuks tuleb eelnev projektitöö kogemus
  • sotsiaalteenuste kvaliteedi edendamise alast huvi
  • vastutus- ja kohusetunnet
  • väga head suhtlemisoskust nii kirjas, kui kõnes
  • head meeskonnatöö oskust
  • arvutioskus MS Office kasutamisel
  • väga head inglise keele oskust nii kõnes, kui kirjas

Ettevõte pakub

  • väljakutseterikast tööd
  • projektijuhtimise kogemust ESF projekti raames
  • võimalust osaleda Eesti sotsiaalvaldkonna kujundamise protsessis
  • koolitus- ja enesetäiendamise võimalusi
  • tasuta sportimis- ja huvitegevuse võimalusi keskuses

Lisainfo

Ametikoht asub EQUASS üksuses, otseseks juhiks on EQUASS kohaliku esinduse juht

Tööpakkumise number
#316887

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. august 2013
Kuulutus sisestati:
13. august 2013

Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskus on Eestis ainulaadne keskus, mis pakub tööealistele erivajadustega inimestele rehabilitatsiooniteenuseid ning erinevaid õppimisvõimalusi.

Meie missioon- Loome võimalused erivajadustega inimeste tegevus- ja töövõime arenguks ning toetame neid tööellu astumisel.

Meie visioon- Oleme Eesti sotsiaalse- ja kutserehabilitatsiooni valdkonna arengut juhtiv keskus, mis toetab erivajadustega inimesi eneseteostusel.

EQUASS kohalik esindus on Astangu Kutserehabilitatsiooni Keskuse all tegutsev kvaliteedi edendamisega tegelev üksus. Hetkel viime tegevusi läbi peamiselt Sotsiaalministeeriumi hoolekande raamprogrammi ning projektipõhiselt.
Rohkem infot: www.equass.ee või www.astangu.ee

Vaata rohkem