Värsked tööpakkumised

Projektijuhi abi

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 611371

Tööpakkumise number

611371

Firma nimi peidetud Projektijuhi abi

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda projektijuhi abi, kes oskab koostada projektide eelarveid (sh. hinnapäringud, tootmismeetodite planeerimine, protsessiaegade arvestus), analüüsida detailide/projektide kasumlikkust ning oskab määrata tootmis- ja materjalinorme

Nõudmised kandidaadile

Oled loogilise mõtlemisega. Suhtled eesti ja suhtlustasandil soome keeles. Kasuks tuleb inglise keele oskus, samuti soome ja/või rootsi keele oskus.

Vastutasuks Sinu panuse eest pakume Sinu oskustele ja tulemustele vastavat töötasu, toredaid kolleege ja toetavat meeskonda.

Asukoht:
Harjumaa
täistööaeg või osaline tööaeg, palgatöötaja või lepinguline, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
19. august 2019
Kuulutus sisestati:
6. august 2019

AS Saku Metall omab 27 aastast kogemust metallitöötlemise valdkonnas ning on tööandjaks enam kui 290 inimesele. Ettevõtte tegevus on jagunenud kahe ärisuuna vahel – uste tootmine ja allhanketööd lehtmetallist.
Rohkem infot www.sakumetall.ee