https://www.cvkeskus.ee/421236

Leidsid aegunud tööpakkumise

Vaata hoopis uusi tööpakkumisi Sinu valdkonnas!

Värsked tööpakkumised

Projektiinsener/projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 421236

Tööpakkumise number

421236

Töö kirjeldus

Töö eesmärk on koostöös projektijuhiga arhitektuursetele joonistele vastavate tehniliste lahenduste väljatöötamine.
Projektiinsenerina koostad Sa hoonete fassaadide kooskõlastus-, tootmis- ja paigaldusjooniseid, teed liidete tugevusarvutusi, tellid materjale ning haldad nõuetekohaselt kogu projektdokumentatsiooni. Sinu vastutusvaldkonnas on alumiiniumprofiilidest uste, akende ja klaasfassaadide hinnaarvutuste tegemine ning eelarve koostamine. Vajadusel suhtled tehnilistes küsimustes otse kliendi esindajaga.


Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima tehnilise kõrghariduse ja ehitusalase projekteerimiskogemusega spetsialisti. Eeldame, et valdad heal tasemel AutoCAD’i ja MS Office programme ning suudad suhelda ja kirjutada eesti ning inglise keeles, vastavalt C1 ja B1 tasemel. Tuleb kasuks, kui Sul on varasem kokkupuude alumiiniumprofiilide/fassaadide valdkonnaga ning norra keele oskus.


Ettevõte pakub

Pakume suurepärast võimalust teostada kaasaegseid ja silmailu pakkuvaid projektilahendusi professionaalses meeskonnas. Sõltuvalt tellijast ja objektist (koolid, büroohooned, haiglad, elumajad, muuseumid jne) kasutad Sa fassaadides uuenduslikke LED-valgustusi ning järjest enam soojustpidavaid ja nn smart lahendusi. Oled arhitekti visiooni teostaja.

Töökoht asub Tallinnas või Tartus – vastavalt Sinu eelistusele. Aeg-ajalt tuleb ette töölähetusi Skandinaavias.Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
22. mai 2016
Kuulutus sisestati:
2. mai 2016

FIRMA NIMI PEIDETUD

Malmerk Fassaadid on Malmerk kontserni kuuluv edukas ettevõte, mis tegutseb aastast 1994. Ettevõtte põhitegevusvaldkonnaks on alumiinium-konstruktsioonide valmistamine ja paigaldus (alumiiniumprofiilidest klaas-fassaadid, talveaiad, terrassid, uksed, aknad jms). Ettevõte pakub erinevatel ehitusturgudel kõrgekvaliteedilist toodangut ja teenust ning suurimad välisturud on Norra, Rootsi ja Soome. Ettevõte pakub tööd ca 60 inimesele. Seoses Skandinaavia turu töödemahu suurendamisega otsime Malmerki kollektiivi võimekat