Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #719028

Projektiinsener

CVKeskus.ee klient
Eesti
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Projektiinseneri rolliks on projektimeeskondade toetamine arendusprojektide tulemuslikuks ja efektiivseks planeerimiseks ja juhtimiseks ning ehitatud hoonetele ja rajatistele kasutuslubade/ kasutusteatiste väljastamine KOV poolt.

Ootused kandidaadile

✴Tehniline või majandusalane kõrg- või rakenduskõrgharidus (võib olla omandamisel)
✴Vähemalt 3 aastat töökogemust ehituse või kinnisvaraarenduse alal
✴AutoCad’i, Word’i ja Excel’i valdamine spetsialisti tasemel
✴Informatsiooni, sh dokumentide süsteemse haldamise võime
✴Ehitusalase dokumentatsiooni koostamise oskus
✴Eesti keele oskus kõnes ja kirjas, inglise ja vene keele oskus suhtlemisel ✴Koostöövalmidus, täpsus, korrektsus ja hea pingetaluvus.

Ettevõte pakub

✴ Kaasaegseid töötingimusi
✴ Professionaalset meeskonda
✴ Arenguvõimalusi
✴ Võimalust anda oma panus linnaruumi arengusse

Tööpakkumise number
#719028

Asukoht:
Eesti
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. august 2021
Kuulutus sisestati:
27. juuli 2021

Metropoli Ehitus on 2014. aastal asutatud ehitusettevõte. Oleme peamiselt keskendunud Endover Kinnisvara arendusprojektide juhtimisele ning ehitamisele peatöövõtu korras. Meie meeskonda kuuluvad pikaajalise kogemusega valdkonna spetsialistid, kes on ehitanud nii suuri ja keerukaid uusehitusi kui ka puutunud kokku väljakutsete rohkete rekonstrueerimisprojektidega.

Vaata rohkem