Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #718642

Projekti,- objektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tööde juhtimine ehitusobjektil;

  • Töödejuhataja, ehitustööliste ja alltöövõtjate juhtimine;

  • Tööde kvaliteedi ja tööohutuse regulaarne kontroll;

  • Ehitusgraafiku ning -eelarve jälgimine ja kulude optimeerimine;

  • Materjalide arvestamine, päringute küsimine ja materjalide tellimine;

  • Suhtlemine tellija, järelvalve ja/või teiste ametiasutustega;

  • Jooksvate küsimuste ja probleemide lahendamine.

Ootused kandidaadile

  • Ehitusalane kõrgharidus või selle omandamine;

  • Hea pingetaluvus, oskus toime tulla muutuvate olukordadega, tasakaalukus, korrektsus;

  • Meeskonna juhtimise kogemus;

  • Hea suhtlemis- ja läbirääkimisoskus;

  • Hea organiseerimisvõime ja pingetaluvus;

  • Kohusetundlikkus, täpsus, korrektsus;

  • Hea arvuti kasutamise oskus (Autocad, word, ecxel, jms);

  • Väga hea eesti keel;

  • Vene keele oskus suhtlustasandil;

  • B-kategooria juhiluba.

Ettevõte pakub

  • Arenemisvõimalusi koos ettevõttega;
  • Huvitavat ja vaheldusrikast tööd;
  • Toetavat ja sõbralikku meeskonda;
  • Vajalikke töövahendeid;
  • Võimalust ettevõtte juhtimises kaasa rääkimist;
  • Motiveerivat konkurentsivõimelist töötasu

  • Palume lisada oma CV-le palgasoov ning olulisemate ehitatud objektide loetelu.

Tööpakkumise number
#718642