Projekti koordinaator/meeskonnajuht

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 546554

Tööpakkumise number

546554

Töö kirjeldus

Otsime enda meeskonda tugeva organiseerimisvõimega KOORDINAATORIT, kelle ülessandeks on tooteesitluste ja promotsioonide laitmatu läbiviimine.
Sinu ülessandeks on otsida, värvata, koolitada ja motiveerida asjalikke ja tublisid promootoreid ja moodustada vägev ja hästi toimiv esitlejate meeskond. Meeskonna igapäevane juhtimine ja jooksvate probleemide lahendamine jääks samuti koordinaatori ülessandeks.
Lisaks esitlustiimi juhtimisele ootame Sinult esitluseks vajalike tootematerjalide koostamist (ppt, word), esitluse logistikaplaneerimine ja kaasa löömist projektide loovprotsessides.


Nõudmised kandidaadile

Parim kandidaat on osav ja diplomaatiline suhtleja ja organiseerija, kohusetundlik, punktuaalne, valmis tugevaks meeskonnatööks ja tasakaalukas ja rahulik inimene.
Suurepärane planeerimisoskus ja enda tegevuste kohta ajakava koostamine on antud ametikohal hädavajalik. Samuti valmidus prioritiseerida ja võtta iseseisvalt vastu kiireid otsuseid.

Kasuks tuleb varasem kogemus personalitöö või meeskonnajuhtimise valdkonnas.

Vilumus excel, word ja ppt programmides on samuti suureks plussiks.


Ettevõte pakub

Täistööaeg.
Tööaeg on E-R, kuid kandidaadil peab olema ka valmisolek töötada õhtusel ajal ja nädalavahetustel.
Konkurentsivõimeline palk
Rutiinivaba töö
Nooruslik ja positiivne kollektiiv
Hulganisti väljakutseid ja tempokat töörütmi - meie juures igav ei hakka ja kui Sa üldse kunagi otsustad meie lahedast seltskonnast lahkuda, siis kindlasti mitu korda targemana ja sada korda tugevamana!


Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. august 2018
Kuulutus sisestati:
19. juuli 2018
Brutopalk:
Alates 1100 kuni 1400 EUR kuus

FIRMA NIMI PEIDETUD