Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #337942

Projekteerimisosakonna juhataja

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- projekteerimisosakonna igapäevane ja tulemuslik juhtimine ning arendamine
- suhtlemine olemasolevate partneritega
- projekteerimisalase konsultatsiooni tagamine tootmis - ja ehitusosakonnale
- eelarvete koostamine, kontrollimine

Ootused kandidaadile

- sa oled heade liidriomadustega, tulemusele orienteeritud ning oskad muutusi juhtida
- sul on erialane haridus (ehitus, projekteerimine, arhitektuur)
- sul on vähemalt 3-aastane juhtimiskogemus ning äriline mõtlemine
- sa oled hea suhtleja, oskad pidada läbirääkimisi ning oled usaldusväärne
- sul on hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

- mitmekülgset ja vastutusrikast tööd
- võimalust arendada projekteerimisvaldkonda ning olla edukas
- kaasaegseid töötingimusi ning väärilist tasu

Tööpakkumise number
#337942

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. aprill 2014
Kuulutus sisestati:
6. aprill 2014

oleme Norra-Eesti ühisettevõte, mis tegleb elementmajade projekteerimisega, tootmisega ja ehitusega.

Vaata rohkem