2023-08-23 14:48:55

Projekteerimise projektijuht

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Projektide erinevate tegevuste planeerimine, juhtimine ja koordineerimine koostöös juhtkonna, projektmeeskonna ja tellijatega. Projekteerimistööde kvaliteedi, nõuetele vastavuse, planeeritud ajagraafikus- ja eelarves püsimise eest hoolitsemine.

Ootused kandidaadile

Kõigele loob „põhja“ ehitus- või arhitektuurialane kõrgharidus (võib olla omandamisel) ning CAD tarkvara valdamine tööks vajalikul tasemel. Seejuures on aga kõige olulisem, et Sul on huvi projekteerimisvaldkonna ja selle arendamise vastu. Kui tunned, et eelpool mainitu käib Sinu kohta, siis muud detailid saame Sulle ise selgeks õpetada. Siiski toome välja veel mõned märksõnad, mis projektijuhi igapäevatöösse kuuluvad – meeskonna juhtimine, pidev koostöö ja suhtlus erinevate osapooltega, läbirääkimised, tulemustele orienteeritud mõtlemine.

 

BOONUSPUNKTE ANNAB:

  • Eelnev projekteerimise (BIM) projektijuhtimiskogemus;
  • Diplomeeritud ehitusinsener, tase 7 (projekteerimise juhtimine) olemasolu.

Ettevõte pakub

  • Konkurentsivõimelist ja motiveerivT, keskmisest kõrgemt töötasu, mis peegeldab tänu Sinu panuse ja oskuste eest.
  • Arengu- ja eneseteostusvõimalusi, sealhulgas erialaseid koolitusi, mis võimaldavad Sul oma karjääri jooksul pidevalt kasvada ja areneda.
  • Huvitavaid ja väljakutseid pakkuvaid projekte, mis mitte ainult ei rikasta Sinu töökogemust, vaid ka laiendavad Sinu professionaalset silmaringi.
  • Meeskonda, mis on rohkem kui lihtsalt kolleegid – oleme toetav, sõbralik ja professionaalne kogukond, kes väärtustab iga liikme panust ja toetab üksteise professionaalset kasvu.
  • Kaasaegsete töövahendite, tipptasemel tarkvara ja IT lahendustega töökeskkonda, mis muudab Sinu töö efektiivsemaks ja nauditavamaks.
  • Mõistmist, et paindlikkus on tänapäeva tööelus võtmetähtsusega, seega pakume paindlikku tööaega ja -kohta, võimaldades Sul leida mõnusa tasakaalu professionaalse ja isikliku elu vahel.
  • Toredaid firmaüritusi, sporditoetust ja muid motiveerivaid hüvesid, pakkumaks võimalusi meeskonna vaimu tugevdamiseks ja elukestvate mälestuste loomiseks.

Lisainfo

Meie kontorid asuvad Tartus, Tallinnas ja Viljandis.
Kandideeri läbi CVKeskus.ee või edasta oma CV info(at)projekto2.ee
Lisainfot jagab Kaspar (+372 5305 3239).