Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #731528

Projekteerimise projektijuht

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses töömahtude suurenemisega ootame oma meeskonnaga liituma PROJEKTEERIMISE PROJEKTIJUHTI, kelle väljakutseks on vastutus projekteerimistööde juhtimise eest ning jagub ambitsiooni kaasa lüüa rahvusvahelistes projektides.

Ootused kandidaadile

Täiendaksid meie meeskonda, kui:

  • Sul on huvi mudelprojekteerimise- tehnoloogia rakendamise vastu;
  • Sind köidavad põnevad projektlahendused;
  • Sa oled huvitatud kaasa rääkima kogu projekteerimis-

valdkonna arengus;

  • Sinu tugevuseks on hea suhtlemisoskus nii klientide, partnerite kui ametkondadega;
  • Sul on ehitusalane kõrgharidus ning ehitusinseneri kutsetunnistus.

Tööpakkumise number
#731528

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. oktoober 2021
Kuulutus sisestati:
21. september 2021

Maru Ehitus AS on 2000.aastal loodud ettevõte, mille tegevusvaldkondadeks on ehitustööde peatöövõtt, projekteerimine ning projektijuhtimine.

Vaata rohkem