Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #827174

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamiseks ülesandeks on päikeseelektrijaamade elektripaigaldiste, sh. võrgu projekteerimine.

Sinu tulevase töö sisu on

päikeseelektrijaamade elektripaigaldiste projekteerimine, sh:

  • eel-, põhi- ja tööprojektide koostamine;
  • nooremprojekteerijate juhendamine;
  • teostusjooniste koostamine;
  • projekteerimistingimuste, ehitusteatiste, ehituslubade, kasutusteatiste ja kasutuslubade taotluste koostamine ja hankimine;
  • erinevate kooskõlastuste võtmine riigi, kohaliku omavalitsuse jt asutustelt;
  • suhtlus tellija, müügijuhtide ning projektijuhtidega.

Ootused kandidaadile

Ootame Sinult

  • valdkonnale vastavat kõrg- või eriharidust;
  • A-pädevust projekteerimisõigusega või sellele vastavat elektriinseneri kutsetunnistust;
  • jaotus- ja/või põhivõrgu projekteerimise kogemust;
  • teadmisi päikeseelektrijaamade projekteerimiseks ja ehituseks vajalikest seadusandlikest aktidest ning nõuetest;
  • kasuks tuleb päikeseelektrijaamade projekteerimise kogemus;
  • projekteerimiseks/joonestamiseks vajalike arvutiprogrammide kasutamise oskust
  • B-kategooria juhiloa olemasolu.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • meeldivat töökeskkonda ja sisseelamiseks vajalikku tuge;
  • paindlikku ja arengut soosivat juhtkonda ning ühtehoidvat meeskonda;
  • konkurentsivõimelist ja tulemustele vastavat töötasu;
  • eneseteostus -ja arenemisvõimalusi ettevõtte grupi sees;
  • regulaarseid põnevaid ja mitmekülgseid ühistegevusi, kuhu kõik on oodatud peredega.

Tööpakkumise number
#827174

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
4. jaanuar 2023
Kuulutus sisestati:
5. detsember 2022

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem