Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 363639

Tööpakkumise number

363639

Töö kirjeldus

Ametikirjeldus

• Lahendab projekteerimise ülesandeid;
• Koostab arhitektuuri jooniste alusel ehitise 3D mudeli, vaated ja plaanid kliendiga kooskõlastamiseks ning elementide tööjoonised ja materjalide spetsifikatsiooni tootmiseks ja püstitamiseks;
• Võib osaleda hinnapakkumiste koostamises;
• Vajadusel suhtleb projekteerimisega seotud osapooltega: müük, tootmine, paigaldus, tarnijad;
• On teadlik valdkonna arengutest ja normidest.

Nõudmised kandidaadile

• Haridus: ehituse või arhitektuuri valdkonnas;
• Kogemused: arvutiga projekteerimises;
• Keeled: Eesti ja Inglise keel oskus heal tasemel;
• Isikuomadused: vastutustundlik, täpne.

• Kasuks tuleb: inseneri haridus, kogemus ehituses ja elementmajade või moodulmajade projekteerimises, keele oskus – Norra, Rootsi, Prantsuse, Soome.

Ettevõte pakub

• Konkurentsivõimelist põhipalka + autokomp. ja tulemustasu
• Stabiilset töökohta, häid töötingimusi ja töövahendeid
• Sõbralikku ja abivalmis kollektiivi

Töötasu kokkuleppel, olenevalt teadmistest ja oskustest.
Lisainfo palga kohta: Põhipalk + autokompensatsioon + tulemustasu.

Lisainfo

Töökoha asukoht: Osmussaare 8, Tallinn (kaasaegne büroohoone sööklaga Peterburi mnt. ääres). Lisainfo cv(at)q-haus.eu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. detsember 2014
Kuulutus sisestati:
28. november 2014

Q-haus Baltic OÜ majatehas on loodud 2004 ja on üks suurimatest puitelementmajade tootjatest Eestis. Pakume klientide soovidest lähtuvaid puitmajade ja majaelementide projekteerimise, tootmise ning paigalduse teenuseid. Järgime oma töös kvaliteedi- ja keskonnajuhtimissüsteemi ISO9001:2008 ning ISO14001:2004 põhimõtteid ja nõudeid. Meie tootmisele on omistatud European Technical Approval (ETA) sertifikaat, tooted vastavad TEK10 nõuetele. Klientide rahulolu meie toodete ning teenustega on kõrge. Enamus toodangust ekspordime ja paigaldame klientidele Euroopas, peamiselt Skandinaavias. Firmas töötab 47 inimest (32 tehases, 15 kontoris, nendest 4 projekteerijat). Seoses töömahu kasvuga ja sooviga vähandada alltöövõtu osakaalu projekteerimises, ootame oma kollektiivi: