Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512540

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Metallkonstruktsioonide, torusüsteemide projekteerimine ja dimensioneerimine
Tootejooniste, tööjooniste ja spetsifikatsioonide koostamine
Osalemine tootearenduses

Ootused kandidaadile

Mehaanika- või masinaehitusinseneri haridus;
Korrektsus ja kohusetundlikkus;
Võime teha iseseisvalt tööd;

Ettevõte pakub

Stabiilset tööd;
Arenguvõimalust;
Motiveerivat töötasu;
Koolitusi
Välislähetusi

Lisainfo

Kasuks tuleb keevitaja eurosertifikaadi olemasolu. Täiendav informatsioon: +372 53 480 953

Tööpakkumise number
#512540

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2018

Pentamet OÜ asutati aastal 2000, kuid tema ajalugu ulatub tagasi aastasse 1989. Meie kasutada on 1600 m² tootmispinda. Pentamet OÜ põhitooteks on elastsete sõlmede (kompensaatorite) tootmine tselluloosi- ja energiatööstusele. Lisaks valmistame veel mitmeid erinevaid tooteid tselluloosi- ja energiatööstusele. Põhiliselt kasutatavad materjalid on: teras, roostevaba teras, molübdeen ja Corten paksusega 1 – 10mm.

Vaata rohkem