Tööpakkumise number

538444

Töö kirjeldus

Erinevate metallpiirete/konstruktsioonide projekteerimine
Tehniliste lahenduste leidmine koos projektijuhi ja kliendiga
Tootmis- ja paigaldusjooniste vormistamine
Projektide dokumentatsiooni vormistamine
Projekti mahtude arvutamine

Nõudmised kandidaadile

Tehniline kõrgharidus või omandamisel
Joonestusprogrammide Autocad või Solidworks kasutamine
Head eesti keele oskus kõnes ja kirjas
MS office programmide kasutamine
Algatus ja otsustusvõime
Ausus, täpsus, kohusetundlikkus, töötahe

Kasuks tuleb:

Eelnev erialane töökogemus projekteerijana, eelarvestajana
Eelnev töökogemus metallkonsturktsioonide tootmisettevõttes
Vene keele oskus kõnes
Juhiload (B kategooria)

Ettevõte pakub

Konkurentsivõimelist tasu ja sõbralikku kollektiivi
Eneseteostusvõimalust
Koolitusi ja arenguvõimalusi
Huvitavat ja mitmekesist tööd arenevas ettevõttes

Lisainfo

Lisaküsimuste korral palume pöörduda mob 55669560

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2018
Kuulutus sisestati:
28. august 2018
Soovin kandideerida

Projekteerija

METKON PROJEKT OÜ

Metkon Projekt on 2016 aastal loodud ettevõte. Ettevõtte põhitegevualaks on erinevate piirete ja metallkonstruktsioonide tootmine ja paigaldamine. Samas tegeleme ka muude üldehitustöödega. Ettevõtte peamisteks klientideks on peatöövõtjad, kuid samas pakume ka teenust eraklientidele

Vaatan ettevõtte profiili