Värsked tööpakkumised

Projekteerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 422381

Tööpakkumise number

422381

Töö kirjeldus

Otsime konstruktori võimetega kogemustega mudeldajat ja tootejooniste teostajat, kes teostaks töid Maru Metall ASi tehase tarbeks.
Suuremas osas seisneb töö projektide mudeldamises Tekla programmis, sealjuures sõlmelahenduste väljamõtlemisega/arvutamisega (sh keevised ja poldid). Lisaks on projekteerija ülesandeks toote- ja montaažijooniste genereerimine ning tootmisele üleandmine.

Nõudmised kandidaadile

Kandideerima ootame teraskonstruktsioonide projekteerimiskogemusega projekteerijaid. Kasuks tuleb inglise ja soome keele oskus, soov töötada meeskonnas ning hea pingetaluvus.

Pakume Tekla programmi väljaõppe võimalust, mugavat, kaasaegset töökeskkonda kesklinna vahetus läheduses, toredat meeskonda, palju ühisüritusi, võimalust jälgida tänu oma tootmistsehhile toote valmimist alates kliendi soovist kuni toote üleandmiseni ning loomulikult ka konkurentsivõimelist töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
7. juuni 2016
Kuulutus sisestati:
9. mai 2016

Maru Metall AS on teraskonstruktsioonide projekteerimisele ja tootmisele spetsialiseerunud Maru kontserni kuuluv ettevõte, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1996.
Pakume täisteenust: projekteerimist, tootmist ja tarnet lõppkliendile.
Maru Metall AS on oma tegutsemisaastate jooksul kujunenud Eestis juhtivaks teraskonstruktsioonide tootjaks ja arvestatavaks ning usaldusväärseks partneriks ka teistes Euroopa riikides.