Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #734610

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kõrgsurve veeudu tulekustutussüsteemide projektide projekteerimine

  • tehniliste lahenduste väljatöötamine projektides

  • suhtlemine ametkondade ja klientidega

  • projektiga seotud dokumentide koostamine

Ootused kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • omad varasemat töökogemust projekteerimises tehnilise ala peal (Kasuks tuleb eelnev sprinklersüsteemide projekteerimise kogemus)
  • oled suurepärane suhtleja ning tehnilise taiplikkusega
  • Sul on väga hea AutoCad programmi kasutamise oskus
  • omad B-kategooria juhilube
  • valdad heal tasemel eesti ja inglise keelt (kõnes ja kirjas)

  • tööd kaasaegses keskkonnas uute innovaatiliste tulekaitsesüsteemidega
  • kõrgsurve veeudu tulekaitsesüsteemide alast väljaõpet Soomes ja Eestis
  • konkurentsivõimelist palka ja toredaid ühisüritusi

Küsi lisateavet telefonil 5058184

CV Keskuse värbamiskonsultant Janar Eenlo

Tööpakkumise number
#734610

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
3. november 2021
Kuulutus sisestati:
4. oktoober 2021

CV Keskuse klient HF Tulekustutus AS on Marioff Corporation OY ametlik esindaja Eestis ning on spetsialiseerunud veeudu kustutussüsteemide müümisele, projekteerimisele, paigaldamisele ning hooldusele. Rohkem infot ettevõtte kohta: www.veeudu.ee

Vaata rohkem