PROJEKTEERIJA, PROJEKTEERIMISTEENUSE TIIMI
Tööpakkumise number #833795
Osaline kaugtöö võimalus

ETS NORD AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

Peamised tööülesanded:

  • Suurköökide ventilatsiooniseadmete (köögikubud ning ventilatsioonilaed) projekteerimine
  • ETS NORDi müügitiimi ja koostööpartneritele tehnilise toe osutamine
  • Kokkulepitud tooterühmade raames projekteerimisteenuse pakkumine
  • Konsultatsiooni pakkumine
  • Ekspordi pakkumiste haldamine

Selles kõiges on Sulle toeks meie sõbralik tiim.

Ootused kandidaadile

Sobid meie meeskonda, kui:

  • Oled hea koostöö- ja suhtlemisoskusega, lahendustele orienteeritud
  • Valdad eesti ja inglise keelt nii kõnes kui kirjas
  • Omad tehnilist kõrg- või eriharidust, soovitav ventilatsiooniga seotud (võib olla omandamisel)
  • Valdad heal tasemel projekteerimisalaseid tarkvara AutoCAD (kasuks tuleb MagiCADi ja Reviti oskus)
  • Kasuks tuleb eelnev kogemus ventilatsiooni projekteerimisel

Ettevõte pakub

Meiega liitudes pakume Sulle:

  • Arenguvõimalusi rahvusvahelises ettevõttes
  • Tööd, mis pakub huvi ja inspireerib
  • Kogemustega toetavat meeskonda
  • Kaasaegset töökeskkonda
  • Sportimise ja lõunasöögi soodustusi
  • Erialaseid koolitusi

Tööpakkumise number
#833795

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2023
Kuulutus sisestati:
20. jaanuar 2023
PROJEKTEERIJA, PROJEKTEERIMISTEENUSE TIIMI PROJEKTEERIJA, PROJEKTEERIMISTEENUSE TIIMI

ETS NORD AS

ETS NORD AS on Eesti suurim ventilatsiooniseadmete ja -tarvikute tootja ja müüja – oleme tegutsenud 25 aastat ja tänaseks töötab ettevõttes üle 470 inimese. Lisaks Tallinnale on meil kontorid Soomes, Rootsis ja Dubais. Pikaajalise kogemuse ja usaldusväärsete partnerite abil oleme aluse pannud järjepidevale tootearendusele. Spetsialiseerumine, oskusteave ning kõrge kvaliteet on ka edaspidi meie edu võtmeks. Tänu meile on õhk puhas asutustes nagu KUMU, Lennusadam, T1 Mall of Tallinn ja Viru Keskuse Toidutänav.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
Täielik või osaline kaugtöö võimalus PUITMAJADE PROJEKTEERIJA EstNor OÜ
PUITMAJADE PROJEKTEERIJA EstNor OÜ • Harjumaa
Täielik või osaline kaugtöö võimalus
Kiili
VIP 1
2 näd. tagasi
EHITUSKONSTRUKTSIOONIDE PROJEKTEERIJA EHITUSKONSTRUEERIMISE JA KATSETUSTE OÜ
Alates 2600 €/kuus
1
EHITUSKONSTRUKTSIOONIDE PROJEKTEERIJA EHITUSKONSTRUEERIMISE JA KATSETUSTE OÜ • Tallinn
Tallinn
VIP 1 UUS
2 p. tagasi
PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTOR Manpower OÜ
1 UUS
2 p. tagasi
PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTOR Manpower OÜ • Tallinn
Tallinn
PROJEKTEERIJA Maru Metall AS
PROJEKTEERIJA Maru Metall AS • Tallinn
Tallinn
Osaline kaugtöö võimalus VEEVARUSTUSE JA KANALISATSIOONI PROJEKTEERIJA Novarc Group AS
VEEVARUSTUSE JA KANALISATSIOONI PROJEKTEERIJA Novarc Group AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki