Värsked tööpakkumised

Projekteerija-konstruktor

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 361687

Tööpakkumise number

361687

Töö kirjeldus

Eskiisprojektide koostamine,
Kooskõlastuste taotlemine,
Tehniliste muutuste kooskõlastamine,
Tehnilise materjali uuendamine ja haldamine,
Spetsifikatsioonide koostamine,
Eriosade projekteerijatega suhtlemine,
Tootmisjooniste koostamine ja haldamine.

Nõudmised kandidaadile

Ehitusalane kõrgharidus, töökogemus projekteerimises,
Hea eesti ja inglise keele oskus nii kõnes kui kirjas,
Väga hea AutoCAD`i kasutamise oskus,
MS Office, Excel, MS Project tundmine ja kasutamise oskus,
Iseseisvus, kohusetundlikkus, täpsus, hea algatus- ja analüüsivõime,
Hea pingetaluvus, oskus toime tulla muutuvate olukordadega, tasakaalukus,
Kasuks tuleb tootmisettevõttes töötamise kogemus.

Ettevõte pakub

Huvitavat ja vastutusrikast tööd,
Stabiilset töökohta ja arenguvõimalusi koos ettevõttega,
Panusele vastavat töötasu,
Kaasaegseid töövahendeid ja töökeskkonda,
Sõbralikku ja abivalmis meeskonda.

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata CV koos palgasooviga.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
5. jaanuar 2015
Kuulutus sisestati:
7. november 2014

Harmet OÜ on Eesti kapitalil põhinev 1997. aastal asutatud ettevõte, mis tegeleb element- ja moodulmajade, ehitussoojakute ning metallkonstruktsioonide tootmisega. Pakume täislahendusi: projekteerime, valmistame ja paigaldame. Meie toodang eksporditakse peamiselt Skandinaaviasse. Meie tehased asuvad Sauel, Tutermaal ja Pärnus ning hetkel töötab ettevõttes ligi 300 inimest.
Ootame oma Saue meeskonnaga liituma teotahtelist

PROJEKTEERIJA-KONSTRUKTORIT