Tööpakkumise number

596148

Ramirent Modular Factory AS projekteerija

Töö kirjeldus

Sinu vastutuse alla kuulub moodulmajade ja puitelementide koostejooniste, tööjooniste ning detailide joonestamine, kasutusjuhendite ja materjali spetsifikatsioonide loomine.


Nõudmised kandidaadile

Oled suurepärane kandidaat kui Sul on ehitusalane kõrgharidus (võib olla ka omandamisel) ning varasem arvestatav töökogemus ehituskonstruktsioonide (soovitatavalt puitkonstruktsioonide) ja/või hoone eriosade projekteerimisel ja joonestamisel. Sa oled vilunud 3D joonestusprogrammide ja MS Office kasutaja ning valdad erialast eesti ja inglise keelt. Sinu tugevusteks on hea suhtlemisoskus ja tehniline taiplikkus, süsteemne mõtlemine ja täpsus. Oled orienteeritud meeskonnatööle ning suudad tähtaegadest kinni pidada ja paralleelselt töötada mitme projektiga. Oled uudishimulik ja huvitatud 3D joonestustarkvara kasutuselevõtu juurutamisest. Ootame Sinult ka erialase eesti ja inglise keele oskust.


Ettevõte pakub

Meie juures ootab Sind
• vastutusrikas ja huvitav töö kiiresti arenevas rahvusvahelises ettevõttes
• igakülgne tugi töösse sisseelamisel
• hea töö eest vääriline töötasu koos motiveeriva boonusprogrammiga
• kaasaegsed töötingimused ja -vahendid
• ambitsioonikas meeskond
• erialased koolitused ja arenguvõimalused
• sporditoetus ja muud toetused erinevate perekondlike sündmuste puhul
• meeleolukad ühisüritused

Töökoht asub Jüri Tehnopargis, Rae vallas, Lehmja külas, Kütte tee 3.


Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg, praktika või hooajatöö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
23. mai 2019
Kuulutus sisestati:
8. mai 2019
Soovin kandideerida

Projekteerija


RAMIRENT MODULAR FACTORY AS

RAMIRENT on juhtiv teenindusettevõte, mis pakub rendiseadmeid nii ehitussektoris kui ka teistes tegevusvaldkondades tegutsevatele ettevõtetele. Meie missiooniks on aidata oma klientidel teha tööd ohutumalt ja efektiivsemalt pakkudes neile kaasaegseid seadmeid ning sujuvat teenindust naeratusega.
Kontsernis on ca 2900 töötajat kokku kümnes Põhja-, Kesk- ning Ida-Euroopa riigis. Kontserni müügikäive ulatus 2018. aastal 712 miljoni euroni. Ramirent on noteeritud Helsingi börsil.

Ramirent Modular Factory AS on Ramirent Baltic AS tütarettevõtte ja tegeleb Jüri Tehnopargis moodulmajade tootmisega. Tootmisega tegeletakse aastast 2016, tänaseks on ettevõte tootnud üle 1000 moodulmaja ja ettevõttes töötab üle 100 inimese.

Avan ettevõtte profiili