Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #670133

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Brutopalk: Kuni 3000 €/kuus
Kuulutus sisestati: 30. september 2020
Kuulutus aegub:30. oktoober 2020

Töö kirjeldus

Sinu tööks saab olema element-ja moodulkonstruktsioonide ehitiste projekteerimine, kooskõlastus- ja montaažijooniste koostamine, elementide tööjooniste ning tootmiseks ja ehituseks vajalike spetsifikatsioonide koostamine.

Ootused kandidaadile

Meie ootused Sulle:

  • ehitusalane rakendus- või kõrgharidus (võib olla omandamisel)
  • 3D modelleerimistarkvaraga töötamise kogemus (soovitavalt Revit)
  • eesti ja inglise keele valdamine
  • iseseisvus, kohusetundlikkus, valmidus töötada meeskonnas

Ettevõte pakub

Greentec Houses OÜ pakub Sulle:

  • erialast ja rohkete arenemisvõimalustega töökohta
  • stabiilset tööaega, vajadusel ka paindlikkust (nt õpingute lõpetamiseks)
  • kaasaegset töökeskkonda, head töötasu ja korralikke töövahendeid

Tööpakkumise number
#670133

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
30. september 2020

Greentec Houses OÜ on Eesti erakapitalil rajatud puitkilp-ehituselemente ning puitsõrestik mooduleid tootev ettevõte. Meie põhilisteks tooteartikliteks on erinevad puitelementlahendused eramute, kortermajade, ühiskondlike-ja tööstushonete rajamiseks ning ajutised-ja püsivad ruummoodul lahendused.

Vaata rohkem