Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #527047

Projekteerija

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Puitkarkassmajade projekteerimine
  • konstruktiivsete jooniste koostamine
  • puitehitiste konstruktsioonide arvutamine
  • suhtlemine tootmisjuhtidega
  • majade püstitajate nõustamine

Ootused kandidaadile

  • Programmide AutoCAD ja HsbCAD valdamine
  • ehituskonstruktsioonide projekteerimise kogemus
  • hea pingetaluvus ja kohusetundlikkus
  • hea arvutikasutamisoskus (Excel, Word ja AutoCad)
  • eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas
  • korrektsus ja täpsus
  • hea suhtlemisoskus ja analüüsivõime

Kasuks tuleb:
  • ehitusalane kõrgharidus
  • hea inglise keel

Ettevõte pakub

  • Motiveerivat töötasu
  • stabiilset töökohta ja häid töötingimusi
  • tööd arenevas ettevõttes
  • toetavat meeskonda

Lisainfo

Kontor asub Kiilis.

Tööpakkumise number
#527047

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. mai 2018
Kuulutus sisestati:
3. aprill 2018

EstNor OÜ on element- ja moodulmajade tootja, mis on asutatud aastal 2000. Seoses ettevõtte kasvuga otsib EstNor OÜ oma meeskonda ehitusinseneri/projekteerijat.

Vaata rohkem