Projekteerija / elektriinsener (laevad) VIP1

ITK MARINE OÜ

Tööpakkumise number

610896

Töö kirjeldus

Pakume põnevat ja vaheldusrikast tööd laevade elektripaigaldiste projekteerijale.

Töö sisaldab laevade elektri- ning automaatikapaigaldiste projekteerimist, laevade külastusi (globaalselt) ning inspekteerimist. Kui tunned, et see on midagi mida soovid teha, saada oma CV!

Nõudmised kandidaadile

- Kogemust elektri- või automaatikapaigaldiste projekteerimisel
- tarkvara (CADS Planner, MacgiCAD või AutoCAD) tundmist,
- selget mõtlemist,
- eesti ja inglise keele oskust,
- täpsust, korrektsust ning kohusetundlikkust,
- iseseisvalt töötamise võimekust,

- Huvitavat ja vaheldusrikast tööd, mis sisaldab ka palju reisimist,
- arenevat keskkonda,
- väljaõpet laeva elektripaigaldiste iseärasustest,
- kaasaegne töökeskkond ja meeldiv ning kompetentne kollektiiv,
- arenemisvõimalusi projektijuhi kohale,

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. august 2019
Kuulutus sisestati:
2. august 2019
Brutopalk:
Alates 1500 kuni 2700 EUR kuus
Soovin kandideerida

Projekteerija / elektriinsener (laevad)

ITK Marine OÜ on kuuendat aastat Eestis tegutsev rahvusvaheline laevaprojekteerimise ettevõte.

Tegeleme erinevat tüüpi laevade elektri- ja automaatikapaigaldiste, navigatsiooniseadmete, kontrolli- ning jälgimissüsteemide süsteemide projekteerimisega ning samuti teostame ekspertiise ja kontrolli juba projekteeritud laevadele.

Avan ettevõtte profiili