Värsked tööpakkumised

Programmeerija

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 501955

Tööpakkumise number

501955

Töö kirjeldus

Sinu töö sisuks on

  • Xamarini-põhiste äppide arhitektuur (Android ja iOS), seejuures tagame kogenud disainerfirma toe
  • telefonirakenduste tegemine ja arendamine

Nõudmised kandidaadile

Ideaalsel kandidaadil on

  • C # programmeerija ja testija kogemus
  • Visual Studio kogemus
  • teadmised MS Azure tehnoloogiast
  • väga hea inglise keele oskus

Ettevõte pakub

Pakume Sulle

  • kogemust ja võimalust arendada oma oskusi mobiiliäppide, Androidi ja iOS platvormi osas
  • Azure pilve-tehnoloogial põhineva serveri kogenud tiimi tuge
  • mitmekülgseid arengu- ja koolitusvõimalusi
  • konkurentsivõimelist töötasu

Kui sul kõiki ülalmainitud oskusi ei ole aga on soov ja huvi õppida, siis oled samuti oodatud kandideerima.

Palun kandideerige ingliskeelse CV-ga. CV võite saata ka konsultant Reet Kaarelsoni e-maili aadressile reet(a)arikoreserv.ee, märgusõna “Semel”.Lisainfo tel 6115064.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
22. oktoober 2017
Kuulutus sisestati:
13. oktoober 2017

Ariko Reservi kliendiks on Semel Oy - Põhjamaade juhtiv takso- ja transpordialasel mobiilikasutusel põhinevate infosüsteemide projekteerija ja juurutaja. Teostatakse mobiilimakse- ja tellimissüsteeme, arendatakse rakendusi ja kontrollsüsteeme. Semel kuulub KGK Holding Gruppi. Semeli aastakäive on 13 MEUR. Kokku töötab Semelis 50 inimest.
Eesti tütarfirma Semel Technology OÜ tegutseb aastast 2004. Väike töögrupp on tihedas koostöös Soome ja Rootsi kolleegidega.

Kontor asub Ülemiste Citys.