Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #290392

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

e-poodide programmeerimine
veebikujunduse realiseerimine
interneti rakenduste programmeerimine
kodulehekülgede kokkupanemine
tarkvara arendus
tarkvara integreerimine ja süsteemtestimine
loogiline ja tehniline liideste analüüs

Ootused kandidaadile

analüüsioskus
arenemisvõime
erialane kõrgharidus või õpingud kõrgkoolis
internetilahenduste loomise kogemus
HTML, CSS, XML, Javascript/JQuery/AJAX, PHP tundmine
vastutustundlik suhtumine töösse

Ettevõte pakub

paindlikku tööaega
perspektiivikat tööd arenevas firmas
tulemustest sõltuvat palka
Juhendamist oma ala professionaalide poolt

Tööpakkumise number
#290392

Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
30. november 2012
Kuulutus sisestati:
30. oktoober 2012

Serveri- ning tarkvaralahendusi pakkuv ettevõte Infovõrgud OÜ on toonud turule kaubamärgi VEEBIPOED.EE, mille eesmärk on pakkuda kvaliteetset veebipoodide täisteenust.

Suur osa meie teostatud e-poodidest on liidestatud mõne majandustarkvaraga või laohaldustarkvaraga. Kasutame enamjaolt avatud lähtekoodiga vaba tarkvara, mida kohandame vastavalt kliendi soovile. Meie kasutatavad veebiarendusplatvormid on modulaarse ja loogilise ülesehitusega, mis tagab hea õppimiskeskkonna või suurepärased eeldused keerukateks liidestustöödeks.

Vaata rohkem