Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #304154

Programmeerija

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded
Veebirakenduste programmeerimine;
Uute projektide arendamine;
Kehtivate toodete täistamine.

Ootused kandidaadile

IT-alane kõrghariduse omamine või omandamine;
Vähemalt kaheaastane programmeerija töökogemus veebipõhiste infosüsteemidega;
Kaheaastane kogemus programmeerimiskeelega Java;
Andmebaaside MySQL ja Postgre SQL tundmine;
Veebitehnoloogiate arendamise kogemus;
Meeskonnatöö valmidus;
Kohusetundlikus ja täpsus

Ettevõte pakub

Arenemisvõimalust;
Huvitavat, iseseisvat ja loomingulist tööd;
Meeldivat töökeskkonda.

Tööpakkumise number
#304154