Värsked tööpakkumised

Programmeerija (KEHRAS)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 567093

Tööpakkumise number

567093

Töö kirjeldus

Ettevõttesisene programmiarendus, lahenduste analüüs ja väljatöötamine.

Nõudmised kandidaadile

PHP, JavaScript`i ja MySQL`i valdamine heal tasemel
Eelnev töökogemus programmeerijana
IT alane haridus või kõrghariduse omandamine
Soome keele oskus
Vastutustunne, meeskonnatöö valmidus

Ettevõte pakub

Töökogemust hea tehnoloogilise baasiga ettevõttes
Eneseteostus- ja arenemisvõimalusi
Huvitavat ja vastutusrikast tööd
Konkurentsivõimelist töötasu
Paindlikku tööaega

Lisainfo

Tööasukoht: Tallinnast 40 km kaugusel Kehras.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. detsember 2018
Kuulutus sisestati:
13. november 2018

Multimek Baltic OÜ on asutatud 2012 aastal ning asub Eestis, Tallinnast 40 km kaugusel Kehras. Ettevõttes töötab hetkel 70 spetsialisti. Multimek Baltic OÜ tegutseb 7500 ruutmeetrises kaasaegses tootmishoones, kus ka suure mõõtmeliste detailide valmistamine on võimalik.

Meie tugevuseks on eelkõige keskmise mõõtmeliste teraskonstruktsioonide valmistamine. Pakume teraslehtede plasmalõikust, painutust ja keevitust. Vajadusel valmistame tooted algusest lõpuni koos kokkupaneku ja pinnakäsitlusega. Oma tegevuses järgime alati kvaliteeti, täpset tarneaega ja paindlikku hinnakujundust.