Profipoe müügikonsultant
Tööpakkumise number #813865

Lincona Konsult AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

KUI TÖÖANDJAD NÕUAVAD SINULT 10-AASTAST TÖÖKOGEMUST ENNE 22. ELUAASTAT

Kas töökuulutusi lugedes tundub, et rong on juba läinud ja oleksid pidanud talitama nii, nagu pildil näha? Meie jaoks ei pea Sa omama kogemust müügitöös või tundma üksikasjalikult põrandakattematerjale, küll aga pead soovima oma tööd teha nii, et klient lahkuks sinu juurest rõõmsa ja rahulolevana.

Ootused kandidaadile

OLED KÕRGELT HINNATUD KANDIDAAT, KUI:

  • Sul on kõrge empaatiavõime ja teiste aitamine on sul loomuses
  • Sul on energiat ja tahtmist uusi asju õppida
  • Oled aus ja kohusetundlik, kiire, täpne ja korrektne
  • Oled positiivse ellusuhtumisega
  • Oled heal tasemel arvuti kasutaja (Outlook ja Excel)
  • Oled selge eneseväljendusega nii suuliselt kui kirjalikult
  • Sul on tehnilist taiplikkust
  • Naudid rohket suhtlemist nõudvat tööd
  • Oskad inglise keelt nii kõnes kui kirja

KASUKS TULEB:

  • Aktiivse müügitöö kogemus
  • Ehitusmaterjalide tundmine
  • Vene keele oskus suhtlustasandil

Meil on vahvad ja sõbralikud kolleegid ning avastamisrõõmu ja koolitusi põrandakatete maailmas. Profipoes saad töötada kaasaegses töökeskkonnas, graafiku alu­sel. Liitud meeskonnaga, kuhu kuuluvad neli väga pühendunud ja kogenud kolleegi. Väärtusliku inimesena saad õiglaselt tasusta­tud. Saad osa Lincona motivatsioonipaketist, mil­les on 3 tasustatud tervisepäeva, kuni 400 eurot sporditoetust kalendriaastas, suuremad- ja väikse­mad ühisüritused.

Lincona on Eesti suurim ja kogenuim põrandakate­te maaletooja ja müüja. Meie juures töötavad oma ala parimad spetsialistid, kes oskavad vastata kõi­kidele põrandakatteid puudutavatele küsimustele. Meil on tugev ja vahva meeskond, keskmine töös­taaž tugevalt üle 10 aasta. Meie kollektiivi tegut­semist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskon­natöö.

Tööpakkumise number
#813865

Info

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
16. oktoober 2022
Kuulutus sisestati:
16. september 2022
Profipoe müügikonsultant Profipoe müügikonsultant

Lincona on Eesti suurim ja kogenuim põrandakatete maaletooja ja müüja. Meie juures töötavad oma ala parimad spetsialistid, kes oskavad vastata kõikidele põrandakatteid puudutavatele küsimustele. Meil on tugev ja vahva meeskond, keskmine tööstaaž tugevalt üle 10 aasta. Meie kollektiivi tegutsemist iseloomustavad lihtne ja kiire asjaajamine, uuendusmeelsus, toetav ja tulemuslik meeskonnatöö.

Vaata rohkem

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
MÜÜJA-KONSULTANT SITEN MÖÖBEL OÜ
2 päeva jäänud
MÜÜJA-KONSULTANT SITEN MÖÖBEL OÜ • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT BeigeBrown Group OÜ
900 - 1200 €/kuus
MÜÜGIKONSULTANT BeigeBrown Group OÜ • Tallinn
Tallinn
MÜÜGISPETSIALIST Vervo Eesti OÜ
MÜÜGISPETSIALIST Vervo Eesti OÜ • Tallinn
Tallinn
3 näd. tagasi
MÜÜGIKONSULTANT E-LUX KODUTEHNIKA OÜ
MÜÜGIKONSULTANT E-LUX KODUTEHNIKA OÜ • Tallinn
Tallinn
TÖÖRÕIVASTE TÄISLAHENDUSE MÜÜGIESINDAJA Elis Textile Service AS
3 päeva jäänud
TÖÖRÕIVASTE TÄISLAHENDUSE MÜÜGIESINDAJA Elis Textile Service AS • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki