2023-08-23 14:48:55

Professionaalseid remondimehi

CVKeskus.ee klient

Töö kirjeldus

Otsime professionaalseid remondimehi, kes soovivad lisaraha teenida uue platvormi TaskUs.ee kaudu. TaskUs platvormil on sul võimalik ise valida oma töö tegemise aeg, koht ja palk. Samuti saad ise valida, milliste klientidega soovid koostööd teha.

Peamised tööülesanded:

• Elektritööd
• Kodumasinate remont ja paigaldus
• Arvutite remont ja paigaldus
• Remondijärgne koristus
• Santehnika remont ja paigaldus
• Küttesüsteemide remont ja hooldus
• Tapeetimistööd
• Plaatimistööd
• Valgustite paigaldamine
• TV paigaldus
• Kodutehnika hooldus

Ootused kandidaadile

Ootame kandideerima kõiki, kellel on oskus teostada ühte, mõnda või kõiki ülal mainitud töid.

Teatud tööde puhul on nõutav sertifikaat (näiteks elektri-, gaasi- või torutööd).

Tööde tegemise piirkonnaks on hetkel Tallinn ja selle ümbruskond.

Vähemalt 16-aastane.

Ettevõte pakub

Võimalust valida ainult neid töid, mis Sulle meeldivad.

Võimalust ise valida töö tegemise aja ja koha.

Võimalust ise valida, palju soovid raha teenida.

Võimalust töötada vaba graafiku alusel. Ole ise enda elu peremees!