Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #622503

Professionaalseid remondimehi

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime professionaalseid remondimehi, kes soovivad lisaraha teenida uue platvormi TaskUs.ee kaudu. TaskUs platvormil on sul võimalik ise valida oma töö tegemise aeg, koht ja palk. Samuti saad ise valida, milliste klientidega soovid koostööd teha.

Peamised tööülesanded:

  • Elektritööd
  • Kodumasinate remont ja paigaldus
  • Arvutite remont ja paigaldus
  • Remondijärgne koristus
  • Santehnika remont ja paigaldus
  • Küttesüsteemide remont ja hooldus
  • Tapeetimistööd
  • Plaatimistööd
  • Valgustite paigaldamine
  • TV paigaldus
  • Kodutehnika hooldus

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima kõiki, kellel on oskus teostada ühte, mõnda või kõiki ülal mainitud töid.

Teatud tööde puhul on nõutav sertifikaat (näiteks elektri-, gaasi- või torutööd).

Tööde tegemise piirkonnaks on hetkel Tallinn ja selle ümbruskond.

Vähemalt 16-aastane.

Ettevõte pakub

Võimalust valida ainult neid töid, mis Sulle meeldivad.

Võimalust ise valida töö tegemise aja ja koha.

Võimalust ise valida, palju soovid raha teenida.

Võimalust töötada vaba graafiku alusel. Ole ise enda elu peremees!

Tööpakkumise number
#622503

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
9. november 2019
Kuulutus sisestati:
11. oktoober 2019

Uh, need väiksed ja suured tegemata tööd! Sülearvuti vajab hooldust, muruniiduk parandust, laps eratunde, vannituba värskendust, elutuba uusi kardinaid…

See nimekiri tundub lõputu. Ja kõige tüütum ongi just õige inimese leidmine, kes selle töö ära teeks. Kus need Tegijad siis on?

Õige vastus on – TaskUs. TaskUs saavad kokku Töö pakkujad ja Tegijad. TaskUs saab kutsuda endale appi Tegija, kelle jaoks on just see Töö elatusallikas või mõnus hobi.

Selliseid inimesi leidub tegelikult kõikjal meie ümber. Lihtsalt seni ei ole olnud võimalust teineteisega otse suhelda. TaskUs lahendab selle mure. TaskUs leiab iga Töö Tegija ja iga Tegija endale Töö!

Loo konto juba täna ja täiesti tasuta - https://taskus.ee/ ????

Tegudeni!
Sinu abilised TaskUs

Vaata rohkem