Printimis-ja digitrükiseadmete operaator
Tööpakkumise number #811906

1
Koopia Niini & Rauam OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

- digitrükimasinatel printimine

- tellimuste vastuvõtmine

- failide ettevalmistamine printimiseks

- trükiste, dokumentide printimine

- trükiste viimistlemine : lõikamine, lamineerimine

- tööde vormistamine

- suhtlemine klientidega, klientide nõustamine

Ootused kandidaadile

- arvuti kasutamise oskus

- eesti keele oskus kõnes ja kirjas

- hea suhtlemis-ja koostööoskus

- aktiivsus, positiivsus

- kiire kohanemis-ja õppimisvõime

- korrektsus, usaldusväärsus

- kasuks tuleb Adobe programmide tundmine või valmidus seda õppida

Ettevõte pakub

-huvitavat ja vaheldusrikast tööd

-sõbralikku ja toetavat kollektiivi

-vajalikku väljaõpet

Tööpakkumise number
#811906

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

nädal tagasi
DIGITAALSE LÕIKELAUA OPERAATOR-LAIFORMAATTRÜKKAL IPPI OÜ/ Sys Print
Alates 1400 €/kuus
DIGITAALSE LÕIKELAUA OPERAATOR-LAIFORMAATTRÜKKAL IPPI OÜ/ Sys Print • Tallinn
Tallinn
2 näd. tagasi
TRÜKISTE JÄRELTÖÖTLEJA Pixmill Estonia OÜ
TRÜKISTE JÄRELTÖÖTLEJA Pixmill Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
TRÜKIOPERAATOR Pixmill Estonia OÜ
TRÜKIOPERAATOR Pixmill Estonia OÜ • Tallinn
Tallinn
KANDILIINI OPERAATOR Plaat Detail OÜ
KANDILIINI OPERAATOR Plaat Detail OÜ • Tallinn
Tallinn
SAEOPERAATOR Plaat Detail OÜ
SAEOPERAATOR Plaat Detail OÜ • Tallinn
Tallinn
Vaatan kõiki