Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #635358
Kaugtöö võimalus

Prantsuse turu müügijuht

CVKeskus.ee klient
Eesti , võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd

Töö kirjeldus

Puidust aia- ja suvemajade müük meie Prantsuse olemasolevatele klientidele
- tellimuste haldamine ja vastuvõtmine
- heade kliendisuhete hoidmine ja probleemide lahendamine koostöös tootmisüksustega
- aktiivne lisamüük klientidele
Uute klientide otsimine prantsuse keelsetes riikides (nt Belgia, Shveits, Kanada)

Ootused kandidaadile

Prantsuse keele oskus väga heal tasemel
Lisaks soovitavalt inglise keele valdamine
Müügitöö kogemus B2B klientidele.

Huvitavat ja vaheldusrikast tööd heade klientidega ja heas meeskonnas. Konkurentsivõimelised töötingimused, paindlik töögraafik ja töö asukoht.

Tööpakkumise number
#635358

Asukoht:
Eesti, võimalus töötada kodukontorist / teha kaugtööd
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. jaanuar 2020
Kuulutus sisestati:
14. jaanuar 2020

Astel EST OÜ on freesprussidest ja puitelementidest aiamaju tootev ettevõte. Aiamaju oleme tootnud juba 1992. aastast ja aja jooksul oleme edukalt kasvanud. Kogu meie toodang eksporditakse valdavalt Euroopasse. Astel EST OÜ toodab kahes tehases, millest üks asub Räpinas ja teine Rakveres. Müügikontor asub Tallinnas. Kokku töötab meil üle 120 inimese.

Vaata rohkem